Menu

Yılbaşı Makyaj Modelleri 2016

2016 yılbaşı makyaj modelleri ile yeni bir yılda ışıl ışıl ve göz kamaştırıcı olmalısınız! Giyeceğiniz kıyafete karar verdiyseniz göz makyajı için denemelere başlayabilirsiniz. 2016 Yılbaşı Makyaj Modellerinin size fikir vermesi için ön hazırlık yaptık.

Sadece gözleri ön plana çıkaran bir makyaj yaptırıp kıyafetlerinizle iddialı olabilirsiniz ya da sade bir saç modeli ve kıyafet ile de iddialı bir makyaj modeli tercih edebilirsiniz. Yeni yıla girerken 2016 yılına özel makyaj modeliniz ile çekici ve kusursuz olabilirsiniz.

jennifer-lopez-dumanli-goz-makyaji

2016’in makyaj modasında, buğulu göz makyajları ön planda olacak. Siz de gözlerinizi ön plana çıkarmak için yeni yıla girerken buğulu göz makyajını tercih edebilirsiniz. Jennifer Lopez’in muhteşem görünen dumanlı göz makyajı ile gecenin yıldızı olacaksınız.

Yilbasi_Makyaj_Modelleri_2016_2

Yoğun buğulu göz makyajı ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Nude tonlarının kullanıldığı rujları, 2016 yılbaşı makyaj modeli olarak tercih edebilirsiniz. Natasha Poly ve January Jones’un buğulu göz makyajlarını, yılbaşı gecesinde kullanabilirsiniz.

Emma-Watson-simli-far-makyajı-2016

Yılbaşı gecesine özel olarak göz makyajınızda simli farlardan faydalanabilirsiniz. 2016’in trendi olan altın rengi farlar yılbaşı ruhuna uygun olacaktır. Emma Watson’ın gözlerini ön plana çıkardığı makyajı, 2016 yeni yıl makyaj önerileri arasında yer alıyor.

Scarlett-Johansson-kusursuz-makyaji-2016

Yeni yıl makyajlarında koyu renkleri kullanabilirsiniz. Güzel belirginleştirilen gözleriniz ve dolgun görünen dudaklarınız sizi yılbaşı gecesinde çok iyi taşıyacaktır. Scarlett Johansson’ın kusursuz makyajını, 2016 yılbaşı makyajı olarak kullanabilirsiniz.

Yilbasi_Makyaj_Modelleri_2016

Ten rengine uygun pudra, sonrasında kullanacağınız hafif bronz allık ve hafif göz makyajı ile öne çıkaracağınız gözleriniz, yılbaşı gecesi için pek çok farklı stile uyum sağlayacaktır. Eva Longoria ve Margot Robbie’nin nude tonlardaki makyajlarını, 2016 yeni yıl makyaj modeli olarak kullanabilirsiniz.

kim-kardashian-sade-makyaji-2016

Yılbaşı gecesi bile sade makyajdan vazgeçemeyenler için nude tonlar ideal. Kim Kardashian’ın nude majyajı, saç modeli ile güzel bir uyum içerisinde olmuş.

Rihanna-yilbasi-makyaj-2016

Cilt yapınız uygunsa yoğun pudra kullanmadan dolgun siyah kirpiklerle bu muhteşem makyajı mat bordo bir ruj ile tamamlayabilirsiniz. 2016 moda makyaj renkleri arasında olan bordo rujları, yılbaşı gecesine özel kullanabilirsiniz. Daha önce hiç bordo ruj kullanmadıysanız işte size güzel bir fırsat. Bordo rujunuzu kullanırken, dudak kalemi ile dudak çizginizi belirginleşmeyi unutmayın. Rihanna’nın bordo ruju ve göz makyajı size ilham kaynağı olabilir.

Emma-Stone-eyeliner-makyaji-2016

Fuşya tonun çekici etkisini dudaklarınızda yaşatın. Emma Stone’un eyeliner çekilmiş gözleri ve fuşya tonlardaki ruj tonu, cilt rengine çok yakışmış. 2016 yılbaşı makyaj modelleri olarak eyeliner sürülmüş gözleri ve pembe tonlardaki ruju, tercih edebilirsiniz.

 taylor-swift-buyuleyici-makyaji-2016

Kırmızı denildiği zaman akıllara ilk olarak yılbaşı gelir. Yeni yılın en belirgin renklerinden biri kırmızıdır. Yılbaşının favori rengini siz de dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Kırmızının her tonu özel yılbaşı gecesinde size çok yakışacak. Taylor Swift’in büyüleyici makyajı sizi de etkilediyse, bu tarz makyaj modelini yılbaşı gecesi için yaptırabilirsiniz.

2016’e girerken makyajlarınızda simli farları, gold ve gümüş renkleri kullanabilirsiniz. Yeni yılın coşkusunu ve enerjisini siz de makyaj modellerinizle yansıtın! Abartı makyajlardan hoşlanıyorsanız, yılbaşı gecesi için makyajınızı yoğun yapmakta özgürsünüz. Makyaj yaparken yüz tipinize uygun olacak makyajları yapmaya özen gösterin.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top