Menu

Yazın en trend gelin makyajı fikirleri 2016

Gelinin gelinliği kadar bu gelinlik üzerine takacağı aksesuarlar da çok önemli. Gelinliğinizi en asil şekilde tamamlamanız gerekiyor. Bunlardan birinci sırada gelin makyajı geliyor. Sizler için bir çok gelini yakından inceledik ve en çok hangi tercihler yapılıyor, hangi ten rengine hangi makyaj teknikleri uygulanıyor hepsini Gelin Makyajı Örnekleri makalemizde bir araya getirdik. 2016 gelin makyajı için en önemli ipuçlarından biri ten renginize göre makyaj yapmanızdır. Diğer önemli nokta ise göz renginize göre makyaj yapmaktır. Gelin bu önemli noktaları inceleyelim.

Hayatınızı kolaylaştıracak, karar vermenize yardımcı ve yaza uygun gelin makyajları arasında sizde ten renginize, saç modelinize uygun en güzel gelin makyajını seçebilirsiniz. Nefes kesecek ve bir an için herkes de nutku bırakacak 16 En Güzel Gelin Makyajı Fikirleri koleksiyonunu aşağıdaki galerimizde daha yakından görebilirsiniz. Aşağıdaki bütün bu gelin makyajı fikirlerine aşık olduk ve % 100 onlar gibi büyüleyici gözükmek için ten ve saç rengi uyumunuzu dikkate almalısınız.
Eğer hayalinizdeki gelinlik modelini bulduysanız, güzel bir makyaj ve saç modeli seçmek için mükemmel bir zaman o! Eğer gözlerinizin güzelliğinizi bembeyaz gelinliğiniz içinde vurgulamak isterseniz çok daha güzel görünecek ve size yakışacak bir makyaj seçmeyi unutmayın.Yani, bu önemli günde makyaj uygulamaktan kaçınmak yok!
Aşağıdaki galeride bir göz atın ve kendiniz için ilham alın. Eğer stil ve zerafetiniz ile sevgi ve mutluluk adımlarını attığınız ilk günde herkesi büyülemek isterseniz bir kaç makyaj modeli seçin ve hemen provalara başlayın…
2016 İlkbahar / yaz makyaj trendlerine bakarsak, göz veya dudaklarda pembe ve kırmızı tonları seçmek size daha romantik bir dokunuş ekleyebilir.. Gelinler arasında en popüler göz makyajı ise, gölgeler, siyah ve kahverengi, aynı zamanda açık mor ve mavi deneyebilirsiniz. Dediğim gibi, kırmızı ruj veya mor çiçek buketi gibi, düğün buketi ile aynı tonlarda makyaj renkleri eşleştirebilirsiniz – mor ruj da ayrıca muhteşem görünüyor.
Makyaj seçiminde seçtiğiniz saç modeli de önemlidir ve size gelinliğiniz ile en iyi uyacak aynı zamanda yüzünüze ve saçınızın uzunluğuna göre güzel bir saç stili bulmak gerekir. Eğer orta ya da kısa saçlarınız varsa, uzun bir gelin saçı ile daha sofistike ve romantik görünmek istiyorsanız, saçınıza uygun bir peruk eklemeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten aşağıdaki gelin saçları ve makyaj seçimlerini bir düşünün, hepsi çok …

2016 Gelin Makyajı Örnekleri foto Galeri

Bu yıl ve önümüzdeki yılda en çok tercih edilmesi beklenen gelin makyaj örneklerini sizler için Gelin Makyajı Örnekleri foto Galerimizde bir araya getirdik, örnek modellere bakarak sizlerde aklınızda ki makyajı yapmak için ön fikir edinmiş olacaksınız.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top