Menu

Nasıl Kalça Bölgesinden Kilo Kaybedilir ?

Kilo kaybetmek su içmek kadar kolay olsaydı hayat harika olurdu! Değil mi? Peki, bazen mücadele etmeden kilo kaybetmek gibi herkesin rüyaları var. Kilo kaybetme sözlükte imkansız kabul edilirse, o zaman her şey bizim için daha kötü olurdu…

Kilo dengesiz beslenme ve hareketsiz yaşam sonucu vücutta yağ birikmesidir.Spor ve egzersizler sayesinde herkes fazla kilolarından kurtulabilir.Tabi düzenli ve sağlıklı beslenmede şart…Metobolizma yaş ilerledikçe daha az çalıştığından genç yaşlarda olduğu gibi ileri ki yaşlarda kilo vermek daha zor oluyor.Bunun için sağlıklı beslenmeyi benimsemek ve spor dolu bir hayat geçirmek baştan önlem almak için en etkili kurallardan biri.
Bununla birlikte, sürece kalça bölgesinde oluşan fazla kilolarda bayanların en çok sorun yaşadığı fazla kilolardan ve bununla başa çıkmak için belirli umutlar var. Normal egzersizlerin yanı sıra koşu sonrası kalça egzersizleri yapılmalı, kalça eritmek için özel ilgi ve odak hareketlere ihtiyacı var.

Kalça bölgesinden nasıl kilo verilir ?

İşte kalçaları eritmeye çalışırken kabul edebilir önemli şeyler şunlardır:
Antreman: ağırlık kaldırma veya gücü eğitimi gibi egzersiz rejimin türüne bağlı olarak yağ yakmak daha kolaydır, yağ yakma egzersizleri uzun süre boyunca devam edebilir ancak bu şekilde yardımcı olur. Kardiyo ve gücü bir arada kullanma eğitim ve yüksek yoğunluklu interval antreman karıştırma yağ yakma oranını artırabilir. Şimdi, kardiyo ve kuvvet antrenmanı karıştırma çok daha hızlı yağ yakmak için mümkün olan, en hızlı şekilde kilo vermek için nihai yoldur. Ağırlık eğitiminde kalori yakıcı bir patlayıcı etkisi vardır hızlı yağ yakar ve kardiyo ile birlikte zaten sıcak vücutta kasları çalıştırır.
Kardiyo: Bir yetişkin için, kardiyo 152 dakika iyi bir sağlık için zorunludur. Yani, spor salonuna gidiş olsun veya ev spor salonunda bunu yapabilirsiniz. Eğer bir saat bisiklet binerseniz en çok 800 kalori yakabilirsiniz biliyor musunuz?
Kombine Egzersizler: zamanın önemli miktarında koşu bandı üzerinde çalışan da güzel yağ yakar, ve vücut son derece sıcak olur. Şimdi, ağırlık egzersizi yaptın kardiyo ve kuvvet egzersizleri de birlikte hızlı yağ yakma etkisini arttıracaktır.

Kalça Odaklı Egzersizler: yanlara bacak kaldırma, bir trambolin atlama, kısa bir ekstra her gün yürüyüş ekleyerek, karın kasları ve kalça kasları üstünde etkilidir, bunlar sizin kalça eritmeye odaklı yardımcı olan mükemmel hareketlerdir.

Beslenme: Gıdalar sağlıklı yaşamak ve kilonuzu dengede tutmak için olmalıdır diyette kalori miktarlarını izleyin. Diyet Dengeleme hızlı bir şekilde kilolardan kurtulmak için mükemmel bir yoldur.

İşte Kilo Kaybı İçin Diyet dahil 10 tane yapmanız gereken liste şunlardır:
1. Elma: Elma mevcut antioksidanlar metabolik sendrom önlemeye yardımcı olacak aynı zamanda yağ tutmanızı önler.
2. Yumurta: Onlar kilo kaybınde etkili proteinlerdir diyetinize omlet ekleyin.Sadece aşırıya kaçmayın, aşırıya kaçmadan bunu kahvaltıda tüketebilirsiniz. Yumurta uzun saatler tok kalmak için harika bir yoldur.
3. Yulaf: kilo kaybı için gerçekten çok iyi.
4. Mercimek: Bu göbek düzleştirmek için en iyi yoldur.
5. Goji: senin arzularını bulking azaltmak için doğal bir yol ister misiniz? 18 amino asit, protein içerir ve aynı zamanda iştah frenlemek gibi Goji meyvelerini yemelisiniz.
6. Yabani Somon: Balık yağı kalp için iyidir. Ancak, sizin bel ve kalça azaltmak için de iyidir.Kalça çevresinde yağ oluşumunu azaltmak insülin duyarlılığını geliştirmek Omega-3 yağ asitleri içerir.
7. Karabuğday: Eğer kilo vermek istiyorsanız pirinç yerine bunu tüketin.
8. Yaban mersini: Eğer kilo vermek istiyorsanız antioksidan seviyesinin en yüksek çilek her türlü iyi olsa da kış mevsiminde yaban mersini tüketebilirsiniz.
9. Bitter Çikolata: yaklaşık% 14 oranında daha az yemenizi sağlar, yemeklere tatlılara olan özleminizi gideri. Bitter çikolatadan küçük bir küp yiyebilirsiniz.
10. Avocado: Orta bölümleri tüketildiği zaman, bu kilo kaybı için harika

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top