Menu

Makyajda Yeni Trend: Elektrik Mavisi

Kışa girdiğimiz şu günlerde 2016 kışı için farklı makyaj trendleri gündeme geliyor. Mavi renk tonları bu kışın yükselen trendi olmaya aday. Mavi renk tonlarının içinde de elektrik mavisi bu kışın olmazsa olmazlarından diyebiliriz.

Elektrik mavisinin en önemli özelliği insana kattığı gizem diyebiliriz.  Bu gizemde zaten makyajda istenilen çekiciliği bayanlara sağlamakta. Özellikle göz çevresinde öne çıkan mavi tonları  soğuk kış günlerinde size çekici bir hava katıp makyajınızı cazip hale getirecektir.

Chanel-Elektrik-Mavisi-Makyaj

Ünlü makyaj firması Chanel yeni koleksiyonu olan  ‘Blue Rhythm’ ile maviyi tekrar gündeme taşıdı. Bu koleksiyonda göz kalemlerinden, farlara, ojelerden maskaralara kadar elektrik mavisinin gizemli  tonunu  Chanel firması bizlerin kullanımına sunuyor.

 

Chanel-Makyaj-Ürünleri

Bu makyajı tercih edersiniz size gizemli bir hava katmasının dışında kendinden emin, özgüveni yüksek bir kadın imajı verecektir. Bu renkleri kullanmayı düşünüyorsanız size önerimiz dikkat çeken bakışlar için göz çevrenizde kullandığınız far ve göz kalemlerini dudaklarda şeffaf dudak parlatıcıları veya uçuk pembe bir ruj ile dengelemeniz. Makyajınızınız devamında ise şeftali tonlarındaki allıklar öne çıkıyor. Ayrıca ojelerde de elektrik mavisini veya toprak rengi kullanarak  göze hoş gelen bir tarza sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top