Menu

Hızlı kilo vermenin en etkili yolları !

Kilo vermenin aslında hızlı yolu olduğunu hepimiz biliyoruz.Bunun hakkında muhtemelen çok fikirler duydunuz.Aç karnına limonata ve asitli içecekler gibi bir sürü teknik duymuşsunuzdur.Ama bunlarının zamanla korkunç sonuçları da var.Mide rahatsızlıkları, stres vb...

Sakin olmak çok önemli bu konuda strese girmeyin. Çok aşırı bir şey yapmadan hızlı kilo vermek tamamen mümkün. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde bunu sizde yapabilirsiniz: Burada bilmiyor olabileceğin hızlı kilo verme yolları olabilir.

Metabolizma arttırmak sürecinde birkaç hafta büyük olasılıkla kilo veremeyebilirsiniz ama asla vazgeçmeyin!Daha sonrasında kilolar daha hızlı gidecek. Bu süreçte dondurmalar, çikolatalardan ve beyaz undan uzak durun.

Sen kilolu olsan da, kendini motive etmeli ve güçlü hissetmelisin, – bunu yapabilirsin! Motivasyon hızlı kilo vermenin bir başka önemli yoludur aslında. Hepimiz birlikte yapacağız. Hazır mısın?

Kendi yemeğini kendin yap!

Yemek yapma konusunda güçlü becerileriniz yok mu? Korkma! ev yapımı salatalar, haşlama sebzeler ile yoğurt gibi küçük ve kolay tüm bu ekstra kilo yiyecekler kısa sürede kilo vermenizi sağlıyor! Öğünlerinizi ve yemeklerinizi basit ve sağlıklı tutun. Muhtemelen yemek konusunda baya tasarruf etmiş de olacağız.

Egzersiz yapın

Nette egzersiz videolarından yüzlerce vardır, ve mutlaka sizin işinize yarayacak bir çok egzersiz videosu bulacaksınız.

Porsiyon büyüklüğü nedir öğrenin

Bu çok kolay! Et veya balık bir porsiyon bir deste büyüklüğünde olmalıdır. Hemen hemen her şey bir porsiyon elinizin avuç içine sığacak kadar olması gerektiğini bilin.

İlerlemeyi anlamak için önce ve sonrası resimlerinizi çekin

Daha önceki resimlerini nefret ediyor olabilirsin, ama biz sadece gerçekçi portresini görmek için yapmanız gereken şey kilo vermeden önce bir fotoğraf çekmek ve bunu hafta bir tekrarlamak. Ve size kilo hedefe ulaştığınızda bu resim sadece bir kaç ay önce ne kadar farklı düşünüyordum dedirtecek..Daha iler ki yıllarda ise kilo alırsanız motive edici öncesi ve sonrası eski resimleri kontrol etmeniz tekrar yapmanız için size güç verecek.Belkide kilo vermek isteyen bir arkadaşınızı bu resimler ile motive edeceksiniz.

Sık dans edin

Olabildiğince sık olarak dans edin. Sadece sevdiğiniz albümü koymak ve bunu dans ederek tekrarlamak.

Hangi gıdalar iyi hangileri kötü öğrenin

Bu kolay gelebilir, ama gıdaların sayısının çok olduğunu düşündüğümüz zaman sağlıklı ve diyet olarak düşünebilecekleriniz olmalı.

Spor salonunda hızlı kilo verme programına katılın

Ve bunu aynı günlük dışarı çıkmak gibi rutin yapmalısınız.Kısa sürede zayıflamak için spor salonu programları en etkili yöntemlerin en başındadır.Ünlülerin de hızlı zayıflamak için en çok başardıkları yöntem budur.

Kilo verdiğinizi hayal edin !

Kilo verdiğinizi düşünmek ve nasıl gördüğünüzü neler giydiğinizi hayal etmek size müthiş bir enerji ve istek verir bir bakmışınız ki birkaç ay sonra gerçek olmuş.Bir şeyi elde etmek için önce hayal etmek ve istemek yolun yarısıdır.

Metabolizmayı arttırın

Hızlı sağlıklı kilo kaybı için, sindirim sistemi, sizin sorunsuz çalışmalıdır. Doğal metabolizma arttırıcı yiyecekler ve detoks sizin çok işinize yarayacak. Hızlı kilo verip ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Yürüyüş yapın yada bisiklete binin

olabildiğince hızlı yürüyün ya da aynı zamanda kalp ve kasların iyileştirilmesi için araba kullanmak yerine yerine bisiklete binin.

Nasıl hızlı kilo vereceğiniz konusunda gerçekçi olun

Bir günde tüm ağırlığını kaybedemezsiniz kesinlikle bir veya birkaç günde kilo vermek için çalışmıyoruz. Sadece unutmayın ve ulaşılabilir hedefler koymanız gerekir. Kilo sağlıklı, en hızlı şekilde vermek için haftada bir kilo verme ile başlamak gerekir. Asıl 2. ve 3. haftalarda hızlı kilo vereceksiniz. Eğer düzenli bir ilerleme tutarsanız, bir ay içinde 4-5 kilo kadar kaybedersiniz.

Protein yiyin

Yumurta, beyaz et, balık sizin için en iyi doğal protein kaynakları olmalıdır. Eğer vejetaryansanız, ayrıca proteini bol tofu, baklagiller, kuşkonmaz gibi gıdalar tüketmelisiniz.Protein yiyerek ve egsersiz yaparak ekstra ağırlık kaybetmeye başlayacaksınız!

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top