Menu

Genç kız düğün makyajı ve saç modeli 2016 -2017

Zarif Makyaj Büyüleyici bir güzellik; İşte genç kızlar için harika bir düğün makyajı ve saç modeli örneği…

Parlak gözleri, naturel kaşları ve kırmızı parlak dudaklar? Evet 2016- 2017 makyaj trendlerinden genç kızlar için en uygun ve güzel olanı.

Belki makyai çin 16 yaşındaki bir genç kız için garip olabilir, ama makyaj çok doğal ve sade duruyor.genç kızlar veya daha küçük hanım efendiler özel gecelerde, düğün, nişan, parti günü bu makyajı yapabilirler.Genç kızlar ; Olgun bir kadın gibi çok fazla makyaj yapmadan da harika görünebilirsiniz.sizin cildiniz daha canlı ve taze aşırı makyaj sizi aslında yaşlı ve kötü gösterebilir.

Güzel şık bir bir şık elbise ve düz doğal saçlar , evet saçlar çok havalı ve makyaj benim favorim gerçekten enfes görünüyor değil mi?

Evet, bu genç kızlar için güzzel bir elbise olurdu hacim verici popo özelliği olan bir elbise böylece vücut hatlar daha belirgin ve güzel görünüyor…Ve ışıltılı stiletto ayakkabılar ile kırmızı ebisesini tamamlıyor.

Makyaj ;Kirpikler ve kaşlar

Her şeyden önce, koyu ve süper-doğal kaşları ile sarı saçlar gerçekten çok uyumlu.Kahverengi bir maskara ile daha kaşlar ve saçlar birbirini tamamlıyor.derin ve daha çarpıcı doğal bir görünüm için sarışınlara kahverengi maskara ideal.

Işıltılı far

Gözlerinizin iç köşelerine pırıltılı vurgulamalısınız; böyle güzel bir bakış ve görünüm için harika bej ışıltılı bir far kullanabilirsiniz. Muhtemelen piyasadaki en sevilen aydınlatıcı ürünlerinden. Bu çok şaşırtıcı bir ürün ve tamamen doğal olduğunu düşünüyorum .

Siyah göz kalemi

Üst kirpiklere-onları kalın görünmesi için büyük bir hüner olan köklerinde siyah ince bir şerit var. Bunu yapmak için, sadece hafifçe kirpiklerinizi parmağınızla tutarak gözünüzü yukarı kaldırın ve yumuşak kurşun kalem ile astar ile göz pınarlarınızı ince bir şekilde doldurun. Suya dayanıklı bir göz kalem daha kalıcı olur ve akmaz.

Kırmızı dudak parlatıcısı

dudaklarda güzel kırmızı hafif bir leke gibi duran kırmızı dudak parlatıcısı ile makyajınızı tamamlayın. Dudak görünümü gerçekten yumuşak, şeftali kırmızı renginde . Bu dudak çok hoş ve yanak içinde biraz çalınabilir!

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top