Menu

2016 Trend Oje Renkleri ve Stilleri

Güzel ve bakımlı ellerin vazgeçilmezi, tarzımızın tamamlayıcısı, almaktan hiç bıkmadığımız ojeler!2016 Trend oje renkleri ve stillerini siz değerli takipçilerimiz için bu yazımızda derledik.

Bugün ki konumuz 2016 yılında trend olabilecek oje stillerinden birisini inceleyeceğiz. Tüm bayanların 2015 yılının sonlarına doğru 2016 yılında trend olabilecek birçok konuyu araştırmaya başladılar. Dilerseniz 2016 oje stillerinden birisi olan kırık ayna oje stilini fotoğraflarla inceleyelim.
2016-trend-oje-renkler

Değerli okurlarımız bu oje stilini evinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Oje stilleri konusunda Japonya ve Kore gibi ülkeler mükemmel bir yükseliş yakalamış durumdalar. Bahsettiğimizi bu oje stili de tıpkı diğer stiller gibi Japonya,Kore gibi ülkelerdeki oje tasarımcıları tarafından bizlere sunulmuştur.Kırık camları tırnaklarınızı üzerine yerleştirerek gerçekleşen bu oje tasarımını uzman bir kuaförde yaptırmanızı öneriyoruz. Ancak kırık cam kullanıldığından dolayı kesici boyutta olmamasına dikkat etmenizi sitemizce öneriyoruz. Aşağıdaki fotoğraf galerimize bakarak bu stil hakkında birtakım tasarım fikrine sahip olabilirsiniz. Fotoğraflarda daha detaylı inceleme yaparak bu oje stilini sizlerde deneyerek 2016 yılında moda ikonu olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top