Menu

2016 Saç Modelleri

Kadınların saçlarıyla ilişkisi hep depresyon odaklı sanılır, hâlbuki depresyondan çok öte değişim her zaman iyi gelir kadın ruhuna.Aynada farklı bir renk, yeni bir saç kesimi gülümseme nedenidir.2016 Saç Modelleri‘nden bir çoğunu sizler için araştırdık ve en güzellerini sizlere sunduk. Dilerseniz listemize hemen başlayalım;

Kısa ve Kıvrımlı Saç:

Modasını hiç yitirmeyen bu saç modelinde iddialı görünmek isteyen bayanlar için özelliklede sarışın bayanlara öncelikle tavsiyemizdir.

 

Basit Kısa Saç Modeli:

Bakmayın adının basit olduğuna güzel kadınların en çok tercih ettikleri modeller arasındadır. Elbette bir çoğumuz için kısa saç zor bir tercih olsada hafif dalgalı modellerle çok şık bir görünüme sahip olacağınıza şüpheniz olmasın.
Basit-Kisa-Sac-Modeli-2016

Örgü Saç Modeli:

Son zamanlarda o kadar moda oldu ki hangi saç tasarımcıya sorsanız tavsiye edecektir size. Görünüş itibariyle çok şirin ve harika bir görünüme sahio model. Eğer saçlarınız güçlü ise tavsiye ederim ancak zayıf ve yağlı saçlara sahip bayanlar için pekde uygun olduğunu düşünmekteyim.

orgu-Sac-Modeli-2016

Islak Saç Modeli:

Bahar ve Yaz mevsimlerinde kullanmanızı önereceğim saç modelini lütfen uyumlu bir elbise ile taçlandırın. Uygularken saçlarınıza aşırı jöle sürmekten kaçının. En güzel tarafı kendiniz kolaylıkla istediğinizde bu modeli yapabilirsiniz.

Islak-Sac-Modeli-2016

Ombre Saç Modeli:

Saç uçlarının renk açılmasıyla yapılan bu model son yılların en beğenilen saç modelleri arasındadır. Uzun bir saça sahipseniz ve güzel bir elbise ile uyumlu bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Ombre-Sac-Modeli-2016

Renkli Saç Modeli: 

Genç kızlarımız arasında son yıllarında moda olan bu model ile rengarenk saçlara sahip olabilirsiniz. Bir diğer adı Colombre olan bu model ile tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sanırım 2016 da geçtiğimiz yıllara göre çok fazla göreceğimiz modeller arasında olacak.

Renkli-Sac-Modeli-2016

Topuz Saç  

Topuz-Sac-2016

Uzun Saç  Modeli;

Uzun-Sac-2016

Orta Boy Saçlar 

Orta-Boy-Saclar-2016

Uzun Yüz için Saç Modeli

Uzun-Yuz-için-Sac-Modeli-2016

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top