Menu

2016 Makyaj Modelleri

Günlük hayatımızın  vazgeçilmezidir makyaj. Bir bayanın bir çok kusurunu kapatan, kendine güven aşılayan bir yaşam tarzıdır. En moda göz ve dudak makyajları, hangi stiller öne çıkacak? Editörlerimiz sizin için derledi.

2016-Makyaj-Modelleri

2016 Sonabahar – Kış Makyaj Trendleri gerçekleşen moda haftalarından sonra şekillenmeye başladı. Makyaj stilleri kadının güzelliğini dışa yansıtır. Bu sezon öne çıkan makyaj trendleri  doğal makyaj, parlak ve güzel ciltlerle kadının  kendini yansıtması. Natural dediğimiz bu tarzda en önemli unsur güzel bir cilt. Bunun içinse sağlık uzmanları dengeli bir hayat ve suyu hayatımızdan eksik etmememiz tavsiyesinde bulunuyorlar.

Mat-Renk-Makyajı-2016-makyaji

Bayanlar bu sene ince kaşlar demode. Kaşlar kalın, göz makyajında da oldukça doğal. Bu sene saçlarda bukleler 70 yıllarda ki gibi yine ön planda. Böyle bir makyaj stiliyle etkileyici olmamanız düşünülemez.

2016-Trend-Makyaj-Modeli

2016 Sonbahar – Kış Makyajında kirpikler çok öne çıkıyor. Bu sezon makyajımızı genellikle göz çevresinde yoğunlaştıracağız. Göz makyajımızın öne çıkabilmesi için cilt makyajımızı oldukça hafif tutup, uçuk pembe renkleri tercih edebilirsiniz.

Makyaj-Modelleri-2016

 

Dudaklarda genel olarak ten rengi öne çıkarken, özel davetlerde yine şarap kırmızısını unutmuyoruz.

Şarap kırmızı ruj  kullandığımızda yine kırmızı ojelerimiz tarzımızın en iyi tamamlayıcısı olacaktır.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top