Menu

2016 Kış Sezonu Saç Stilleri

2016 Kış sezonu  muhteşem saç modeli ve saç stillerini bu makalemiz de siz değerli Sağlıkuzmanı takipçileri için paylaşıyoruz. Bu saç stillerinin özelliği basit yapılışı ve rahat oluşudur. 2016 yılının kış sezonunda trend olacak saç stilleri hakkında olacaktır.2016 yılına girmiş olmakla beraber bayanlar kış mevsiminde moda dünyasında dikkat çekebilecek saç tasarımları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Saçlarına inanılmaz boyutta değer verdiklerinden ötürü ve onların bu merakına yardımcı olma gayesiyle bu konu bizlerde derin bir şekilde araştırdık. Birçok uzman kuaföre danışarak gerçekleştirdiğimiz bu araştırmamız sonu birtakım bilgiler elde ettik. Elde ettiğimiz bilgileri dilerseniz aşağıda sizlerle beraber incelemeye başlayalım.

2016-Kis Sezonu-Sac Stilleri

İlk olarak size önerebileceğimiz saç stili saçlarınızı düzleştir dikten sonra örgü oluşturarak bu örgüyü bir kafa bandı gibi kullanarak oluşturabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere oldukça zarif görünen bu saç stilini sizlerde denemelisiniz.

2016-kis-sezonu-sac-sitilleri

İkinci olarak ise bu sefer saçlarınızın arkasında bir örgü modeli oluş turunuz. Örme olarak adlandırılan bu tarz kış sezonu için mükemmel bir seçim olacaktır.

 

kis-sezonu-sac-sitilleri-2016

Üçüncü bir saç stili ise saçlarınızın arkasının iki yanından yine örgüler oluşturduktan sonra bu örgüleri kafanızın arkasında birleştirebilirsiniz. Her kadına yakışan bu saç stili sizi çok şık gösterecektir.

kis-sezonu-sac-stilleri-2016

Dördüncü olarak ise farklı bir model ile karşınızdayız. Bu saç stili kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yan at kuyruğu modeli 2016 kış sezonunun favorileri arasında yer almaktadır.

2016-Kis Sezonu-topuz-Sac-modelleri

Beşinci olarak ise zahmetsiz ve gündelik yaşama çok uygun olan topuz modeli sizler için şık seçenekler arasında yer almaktadır.

kis-sezonu-at-kuyrugu-sac-modeli-2016

2016 yılının kış sezonunda sizlere önerebileceğimiz bir diğer saç modeli ise at kuyruğu stilidir. Yediden yetmişe tüm bayanlar tercih edebileceği bu saç modelinde bir fark yaratmak istiyorsanız at kuyruğunu kendi saçınızla elastik bir bant gibi düğüm atabilirsiniz.

balik-sirti-sac-modelleri-2016

Yedinci olarak ise balık kuyruğu saç modeli yer almaktadır.Özellikle genç kesimin ilgi gösterdiği bu saç modelinin şık bir havası bulunmaktadır.

kis-sezonu-orgu-topuz-sac-modeli-2016

Son olarak ise örgü topuz modeli 2016 yılının kış sezona damga vurması beklenmektedir.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top