Menu

2016 Islak Saç Trendi

2000 li yıllarda oldukça popüler olan Islak Görünümlü Saç Modelleri 2016 yılıyla beraber tekrar trend modeller arasında yerini almaya başladı. Tam anlamıyla 2000’li yıllardaki değil yenilenerek hayatımıza geri dönüyor. Sizler için bu konuyu derledik.

2016 Saç Trendlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Moda haftalarında her model saçta farklı uygulamalarını gördük. Islak görünümlü saçın en temel özelliği yüz hatlarını oldukça net bir şekilde yansıtmasıdır. Bu sebeple yüz güzelliğine ve kendine güvenen iddialı bayanların rahatlıkla uygulayabileceği bir saç stilidir. Bu aralar karşımıza o kadar çok çıkıyor ki aşağıdaki resimde yakın tarihteki moda haftasında üç ünlüyü aynı karede Islak Görünümlü Farklı Saç Modelleriyle görmekteyiz.

 

Islak görünümden ziyade çok düzgün taranmış gibi duran bu modeli kullanarak topuz, yarım toplanmış, geriye taranmış, örülmüş ya da dağınık bırakılmış saçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bu modeli uygularken saçınızın doğasıyla oynamamanız yerinde olur. Kıvırcık saçlıysanız bu modeli daha rahat biçimde uygulayabilirsiniz. Saça ıslak görünüm nasıl verilir? Birlikte inceleyelim.

Saça ıslak görünüm nasıl verilir?

Islak görünümlü saç için kuaföre gitmenize gerek yok evinizde saçlarınızı yıkadıktan sonra havluyla suyunu iyice alın. Sonrasında saçlarınızı taramak için öne alın iyice taradıktan sonra saç spreyi, jöle veya köpük uygulayın. Artık saçlarınız şekil vermeye hazır saçlarınızı geriye doğru atarak istediğiniz modeli verebilirsiniz. Saçınıza modeli verdikten sonra sadece saç spreyi uygulayın. Bu şekilde saçlarınız isteğiniz şekildeki görünümüne kavuşacaktır. Eğer saçlarınız kıvırcık veya dalgalı ise direk sprey, jöle veya köpüğü saçlarınızı yıkadıktan sonra uygulayabilirsiniz.

2016 yılının eskilerden tekrar moda olan Kahküllü Saç Modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Islak Görünümlü saçları kullanarak hem yeni trend bir saça sahip olacaksınız hem de size seksi bir hava katacaktır. Foto galerimizde kendinize uygun ıslak görünümlü saç modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top