Menu

2016 için Kahverengi Dumanlı Göz Makyajı Fikirleri

2016 kışı’nın popüler makyaj trendlerinden kahverengi dumanlı göz makyajı modellerini ünlülerin makyajların da görmek ister misiniz ?

Jessica Alba, Jennifer Lawrence , Cara Delevingne, Natalie Portman gibi bir çok beğendiğimiz yabancı ünlünün 2016 kahverengi dumanlı göz makyajı modellerini sizler için burada yer verdik.

Sizde en sevdiğiniz dumanlı göz makyajını yapmak için, moda yı yakından takip eden en güzel ünlü kadınların TV’de veya sokakta tercih ettiği kahverengi dumanlı göz makyajı stillerinden esinlenebilirsiniz. Bu zor değil sizde kolayca yapabilirsiniz. Dumanlı gözler yıllardır moda olmuştur ve hala önümüzdeki yıllarda popüler olmaya devam edecek.Dumanlı göz makayı gözlere çekicilik eklemek için harika makyaj hilesi. Yeni sezon 2016 için, dumanlı göz makyajları hala çok trend. Ama bu sefer, kahverengi dumanlı gözler sonbahar ve kış için en trend olanlardan.Kahverengi dumanlı göz makyajı siyah kalem ile yapılana göre daha doğal duruyor ve daha genç görünüm veriyor.Bu yüzden ünlülerinde en çok tercih ettiği göz makyajı modelleri arasında.

Aşağıdaki galeride, sizler için kahverengi dumanlı göz makyajı modellerini uygulamış ünlülerin fotoğraflarına yer verdik.Bu kışın soğuk günlerinde, kahverengi dumanlı göz makyajı gözleriniz daha yumuşak ve sıcak görünmesini sağlayacaktır. Onları denemek için şüphe etmeyin, gerçekten çok güzel bir görünüm veriyor.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top