Menu

2016 Doğal Makyaj Trendleri

Doğal makyaj trendleri ile birlikte 2016 yılında naturelliğin ve fresh görünümün rahatlığını yaşayacaksınız. Doğal makyaj ile çekici ve büyüleyici görünmek artık mümkün.

Doğal makyaj trendleri, 2016 yılının vazgeçilmez makyaj modellerinin başında geliyor. Bu nedenle dünyaca ünlü markalar defilelerinde doğal saç modelleri ve naturel tonların kullanıldığı makyaj modellerini tercih etti. Moda trendleri en iyi şekilde bizlere sunan modacıların birbirinden doğal ve sadeliği en güzel şekilde yansıtan doğal makyaj modellerini sizler için bir araya getirdik.

Alexander-Wang-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

2016 makyaj modası, bronz yılını yaşıyor! Dünyaca ünlü marka Alexander Wang, defilesinde doğal makyaj modellerini tercih eden modacılar arasında yer alıyor. Modellerin naturel göz makyajlarına bronz efekti verilmiş.

BCBG-Max-Azria-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

BCBG Max Azria’da doğal makyajı tercih eden markalar arasında yer alıyor. 2016 defilesinde modellerin naturel göz makyajlarına hafif toprak tonları dokunmuş.

Diane-Von-Furstenberg-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Diane von Fürstenberg’in 2016 defilesinde buğulu gözler ve naturel makyaj ön plandaydı. Modellerin gözlerine yapılan etkileyici makyaj, doğal makyajın bütünlüğünü güzel bir şekilde sağlamış.

dior-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Gözlerin hem altına hem de üstüne çekilen eyeliner, ten rengine uygun fondöten ile desteklenmiş. Gözlerde eyeliner etkisi olduğu için dudak rengindeki ruj, naturel makyajı tamamlamış. Dior 2016 defilesinde doğal makyaj modelleri dikkat çekti.

Michael-Kors-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Dudak rengi rujlar ve rimellerimiz bu yıl kurtarıcımız olacak. Michael Kors defilesinde nude makyaj modelini tercih etti. Defilenin temasında sadelik ve doğallık ön plandaydı.

Nanette-Lepore-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Aydınlık ciltler ve büyüleyici gözler, 2016 yılının makyaj modasında çokça karşımıza çıkacak. Her zaman kullanılan siyah, yeşil ve kahverengi göz kalemlerinin yerini beyaz göz kalemleri alacak. Nanette Lepore 2016 defilesinde modellerin aydınlatılmış gözleri çok çarpıcı ve farklı duruyordu.

Prabal-Gurung-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Doğal makyaj yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de cilt renginize uygun kapatıcıyı ve fondöteni bulmaktır. Doğal makyaj yapmanın en önemli püf noktası; Yüz tipinizle uyum içerisinde olan renkleri kullanmaktır. Sıcak renkler ve gölgeler sizin en büyük yardımcınız olacak. Prabal Gurung 2016 defilesinde kullanılan naturel makyaj modelleri size güzel bir örnek olacaktır.

tom-ford-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

Naturel makyaj modelinizi, dumanlı göz makyajınızla daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Fazla sadelikten hoşlanmıyorsanız, buğulu gözleriniz sizi daha çarpıcı gösterecektir.

Victoria-Beckham-2016-Dogal-Makyaj-Trendleri

2016 doğal makyaj trendlerini uygularken kahverengi rimelleri de kullanabilirsiniz. Toprak tonları, bronzlar ve nude tonlar 2016 yılında sizin renkleriniz olacak. 2016 Victoria Beckham defilesinde de doğal makyaj trendleri kullanıldı.

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

Top